Mobilná gastronómia

Gastro bicykle

Gastro bicykle

-12 gastro bicyklov,
- 3 rôzne povrchové úpravy,
- stovky možných farieb.

Prečo je lepšie byť mobilný?

Zmeny v spoločenskom živote spolu s trendom tráviť čas vonku dávajú nové možnosti v rozvoji podnikania. Jedným z nich je určite streetfood. Veľmi radi jeme a pijeme na ulici. Mobilné predajné miesta sa stávajú štandardným prvkom mestskej scenérie a lákadlom nielen pre turistov.

Naša ponuka - čo a pre koho?
Kávový bicykel, džús a limonáda, zmrzlina, panini alebo akýkoľvek iný gastronomický bicykel je vynikajúci nápad pre vaše prvé podnikanie. Môže to byť navyše dobrodružstvo vášho života. Vyžaduje menej finančných investícií a následne znižuje riziko možného poklesu finančných hodnôt.

Gastronomický bicykel ako prvý podnik je len jednou z našich ponúk. Naša ponuka je určená aj pre ľudí, ktorých už nebaví pracovať vo veľkých korporáciách, ako aj pre ľudí, ktorí skončili svoju kariéru. Je to skvelá príležitosť ako byť finančne nezávislý, pracovať vonku, užívať si čerstvý vzduch a chrániť životné prostredie pomocou vlastných svalov a pohybu.
Ak ste úspešný podnikateľ a vaše podnikanie beží veľmi dobre, gastronomický bicykel bude len ďalším nástrojom na zarábanie peňazí. Pomocou jedného z našich gastronomických bicyklov môžete vytvoriť úplne nový koncept alebo mobilný doplnok svojej už existujúcej gastronómie.
Najväčšou výhodou mobilného podnikania, ktorá vyplýva priamo zo samotnej mobility, je však skutočnosť, že hoci sa vaše pôvodné pracovisko ukáže ako neúspešné, môžete sa ľahko presunúť na iné miesto. Ak vás zákazník nemohol nájsť, môžete ho nájsť namiesto neho!

HOT DOG BIKE                       COFFE BIKE                     ICE CREAM BIKE

11 1

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Viac informácii nájdete v sekcii - Ochrana osobných údajov