Coffe bike

Coffe bike

Coffe bike

Popis : 

Pojazdná kaviareň už dávno zapadla do mestskej krajiny. Klasický vzhľad a nevšedná forma predaja pritiahnu stovky milovníkov kávy. Trojkolka v základnej verzii vyrobená z nepremokavej podyhovanej drevotriesky, vybavená 2 skupinovým plynovo-elektrickým kávovarom, mlynčekom na kávu, čerpadlom vody a elektroinštaláciou umožňujúcou deň práce. Bočné police a podávače téglikov výrazne uľahčujú každodennú prácu a zadný úložný priestor tvorí sklad navyše. Nádrž s vodou a elektroinštalácia sa nachádza na strane vodiča pre ľahký prístup. Do nádrží môžete kedykoľvek naliať vodu alebo si môžete skontrolovať stupeň nabitia batérií. Nabíjanie prebieha podľa zásady pripojenia inštalácie k vonkajšej zásuvke typickým káblom 230 V.
Pri nákupe trojkolky si môžete vybrať druh a farbu krytia, farbu rámu, blatníkov a strechy, takže bude jediná svojho druhu.

Rozmery

Rozmery skrine (mm): 1300x800x550 h
Rozmery trojkolky (mm): 2520x1100x2200 h
Výška po zložení strechy (mm): 1700 h
Celková dĺžka so skriňou a vpredu s doskou (mm): 3190

 

Cena od : 10 440 € bez DPH !

Cena zahŕňa:

- Bicykel (rám, kolesá, sedlo, hydraulické brzdy a predné box)

- Úložný box na nosiči

- Vodeodolnú strechu s vysúvacou konštrukciou

- Dva zásobníky na tégliky

- Vodnú pumpu a zásobníky na špinavú a čistú vodu

- Elektroinštaláciu (batérie 12V / 1000 Ah, rozvody, menič napätia s nabíjačkou)

prípadne:

- Dvojhlavový plynový kávovar Astoria Core 600

- Mlynček so zásobníkom Futurma CT2

Prevedenie je možné v akejkoľvek farbe a na želanie opatríme boxy alebo strechu vaším logom. K biczklu je možné prikúpiť širokú škálu vybavenia a doplnkov.

 

1

 

1

1

 

1

 

 1

 

1

 

 

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Viac informácii nájdete v sekcii - Ochrana osobných údajov