Ice cream bike

Ice cream bike

Ice cream bike

Popis : 

Poznáte niekoho, kto nemá rád zmrzlinu? Nemyslíme si to ... S našim zmrzlinovým bicyklom sa môžete dostať k svojim zákazníkom bez toho, aby ste si otvorili obchod so zmrzlinou.
Park, pláž, festival, spoločenská udalosť atď. Sú pre zmrzlinový bicykel ideálne podmienky. Klasický vzhľad, skrinka v tvare člna a jednoduchá, ale elegantná strecha robia bicykel jedinečným a veľkolepým. Náš mobilný energetický systém zaručuje možnosť pracovať celý deň bez nutnosti pripojenia k elektrickej sieti.
Náš zmrzlinový bicykel môže byť vybavený 5,7,10,14 zásobníkmi po 7 litroch, takže z jedného naloženia môžete predať asi 420 porcií, dve guľky zmrzliny. Zabudovaný ventilátor spolu so zvýšeným chladiacim výkonom zaručuje konštantnú teplotu. Zmrzlinový bicykel je vybavený umývadlom, v ktorom si môžete umývať ruky aj naberačku.
V zadnej časti bicykla sme navrhli objemnú skrinku, do ktorej si môžete odložiť zmrzlinové oblátky alebo zmrzlinové poháre na celý pracovný deň.

Rozmery : 

Box (mm) 1800x800x570 h
Bicykel (mm) 3000x1020x2100 h
Výška (so zloženou strechou) (mm) 3120
Celkom (mm) 1700 h

Cena od : 7 550 € bez DPH !

 

- Kvalitné a dizajnové spracovanie z nerezovej ocele

- Prevedenie v akejkoľvek farbe a prispôsobenie presne podľa vášho želania (logá, veľkosť, materiály)

- Elektroinštalácia pre nezávislú prevádzku kdekoľvek

- Pevné 21 palcové kolesá pre stabilnú a bezpečnú jazdu

- Hydraulické brzdy

- Vodeodolná strecha

- Nerezové nádoby na čistú a špinavú vodu

- Odlievka

- Široká škála doplnkov a vybavenie

1

 

1

1

1

 

1

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Viac informácii nájdete v sekcii - Ochrana osobných údajov