Respirátor FFP2 - balenie 2000 ks

Respirátor FFP2 - balenie 2000 ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Cena za ks 1,40 € bez DPH ! Masky na tvár FFP2 - z nemeckej produkcie z filtračného rúna (meltblown). Vyrobené v Nemecku. Testované a certifikované podľa EN 149: 2001 + A1: 2009 pohodlné na nosenie. Číslo schválenia CE CE2797

3336 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Informácie o výrobku "2000 kusov polomasiek FFP2, certifikované CE2797 - vyrobené v Nemecku - respirátorová maska"
VYROBENÉ V NEMECKU CE2797

UPLATNITEĽNÉ NORMY:

Osobné ochranné prostriedky kategórie III (pre komplexné riziká) podľa nariadenia (EÚ) 2016/425 vhodné na laboratórne a profesionálne čistiace práce.

Pred použitím dýchacej masky starostlivo skontrolujte, či je vhodná pre zamýšľanú činnosť, oblasti použitia a súvisiace riziká. Pred použitím a po nasadení dýchacej masky ju skontrolujte, či nie je poškodená a nikdy nepoužívajte nevhodné alebo poškodené dýchacie masky! Dýchacie masky sú určené na jednorazové použitie.

Respirátor je vyrobený v Nemecku.

VLASTNOSTI PRODUKTU:

- Maska je sklopná, čo umožňuje ľahké a priestorovo nenáročné skladovanie.

- Spracovanie mäkkých materiálov, ktoré sa pohodlne prispôsobujú pohybom tváre, má za následok vysoký komfort nosenia, a to aj v teplom a vlhkom prostredí.

- Napriek tomu je maska ​​tvarovo stabilná a dá sa nosiť aj v kombinácii s okuliarmi a ochranou očí.

- Elastické náušnice poskytujú rovnomerný tlak na pohodlie tváre, hlavy a krku, umožňujú ľahké nasadenie a prispôsobenie tvaru tváre a hlavy.

- Kujný dvojitý drôtový nosič objektívov umožňuje individuálne nastavenie masky, najmä v oblasti nosa, čo zaručuje neustále pevné nasadenie.

- Čierny odtlačok s informáciami od výrobcu, číslom šarže, označením zhody s normou EN 149: 2001 + A1: 2009, ako aj značkou CE so štvormiestnym číslom pomenovaného testovacieho centra pozostáva z potravinárskej farby a je zdravotne nezávadný - preukázané rozmery.

- Výroba sa uskutočňuje výhradne v Nemecku.

- Tieto masky FFP2 je možné skladovať 3 roky od dátumu výroby.

Ústna maska ​​na ochranu proti infekcii ponúka vďaka dobrému priľnutiu pohodlné nosenie. Vďaka uškám a integrovaným tesniacim perám je ľahké tieto masky správne nasadiť - a nosiť ich tak dlhšie bez toho, aby ste rušili prácu v lekárskom alebo priemyselnom prostredí.

Pri použití a aplikácii vyššie uvedeného produktu výslovne upozorňujeme na skutočnosť, že je potrebné dodržiavať pokyny na použitie a príslušné aplikačné a bezpečnostné predpisy. Za nesprávne a / alebo nesprávne použitie nesie výhradnú zodpovednosť používateľ.

Farba biela
Obsah balenia: 2000 kusov
Produkt: ffp2-mask1, FFP2-mask, FFP-mask, respirátor
Súvisiace odkazy na "2000 kusov polomasiek FFP2, certifikované CE2797 - vyrobené v Nemecku - ochranná dýchacia maska"

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Viac informácii nájdete v sekcii - Ochrana osobných údajov