Rozvoz - obaly na jedlo, obalový materiál

Rozvoz tovaru

Rozvoz tovaru

 

Nakoľko je stále situácia taká aká je rozhodli sme sa ponúknuť naším zákazníkom službu rozvoz tovaru a možno trocha uľahčiť, zjednodušiť ich prácu.

Ponúkame dovoz obalových materiálov, menu boxov, pizza krabíc, zatavovacích boxov, papierových produktov a celého našeho sortimentu.

Rozvoz bude prebiehať každý piatok na trase - Nové Mesto nad Váhom, Stará Turá, Myjava, Brezová pod Bradlom, Vrbové, Pieštany, Trnava, Hlohovec, Leopoldov. Udávané sú len hlavné miesta na trase no samozrejme rozvoz sa týka aj priľahlých obcí v okolí. 

Tovar objednaný najneskôr do pondelka 12 00 hod. bude na rozvoze v piatok v rovnakom týždni. Tovar môžete objednať po telefóne, písomne na decore@decore.sk, ale aj vytvorením obiednávky priamo cez Eshop, ceny sú už nadstavené na veľkoobchod, v systéme na koci objednávky Vás poprosíme zadať Osobný odber na pobočke a do poznámky napísať poznámku - ROZVOZ. 

Rozvoz tovaru je zdarma a zatil platí do ukončenia - Lockdovnu. 

Lockdown - rozvoz

11 položiek

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Viac informácii nájdete v sekcii - Ochrana osobných údajov