Poštovné

Poštovné a balné


 Platby za tovar a poštovné

 

Objednaný tovar zasielame kurierom DPD, alebo UPS NA DOBIERKU, na adresu udanú zákazníkom v objednávke. Zákazník za tovar zaplatí plnú sumu pri preberaní dobierky doručovateľovi zásielky.

Cena za doručenie kurierom do 24 hodín (vrátane balného a dobierky) pre každú samostatnú objednávku je 5,0 € Zľavnenú cenu za doručenie 4,00 účtujeme pri zásielkach uhradených prevodom, alebo vkladom na naš účet.  vyhradzujeme si právo na posúdenie výšky poštovného v prípade ťažších zásielok nad 10 kg. (Objednávkový systém Vám vždy započíta 5,00 €, znížené poštovné Vám bude zohľadnené vo faktúre. O výške poštovného na konkrétnu objednávku sa môžete informovať aj vopred emailom.)

 

 

 Pri objednávkach servítkov a prestierania nad 50,- € v MO cenách , pri objednávkach oblečenia nad 200€ poštovné neúčtujeme. Uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Viac informácii nájdete v sekcii - Ochrana osobných údajov